Заступник з медичного обслуговування

Вовчук Володимир Миколайович народився у 1957р. в с. Цінева Рожнятівського району Івано-Франківської області. Одружений, виховав двох доньок. Вища категорія з організації та управління охороною здоров`я, перша - з хірургії. 

Випускник Івано-Франківського медичного інституту, закінчив лікувальний факультет в 1985р. Інтернатура за фахом загальна хірургія (м. Новоград - Волинський Житомирської області ) з 1986р. лікар - хірург в Богородчанському районі, а з 1993 - заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення. У 2001р. переведений на посаду заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення центральної міської клінічної лікарні м. Івано-Франківська. 

Трудову діяльність розпочав завідувачем фельдшерсько-акушерським пунктом у Рожнятівському районі після закінчення Коломийського медичного училища в 1976р. Закінчивши навчання в інтернатурі за фахом загальна хірургія (м. Новоград - Волинський Житомирської області ) з 1986р. працював лікарем - хірургом в Богородчанському районі, а з 1993 - заступником головного лікаря з медичного обслуговування населення. 

У 2001р. переведений на посаду заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення центральної міської клінічної лікарні м.Івано-Франківська.