Відкриття кардіологіного відділення Друк E-mail
Написав Administrator   
Середа, 07 березня 2018 09:22

6 березня 2018р. в центральній міській клінічній лікарні відкрито оновлене кардіологічне відділення, капітальний ремонт якого тривав  понад 8 місяців.

Витратили близько 1,3 мільйона гривень, 70% – бюджетні кошти, решта – гроші спонсорів, благодійних внески та гуманітарна допомога з Німеччини.

Урочисто стрічку перерізали  головний лікар Тарас Масляк, міський голова Руслан Марцінків та завідувачка Ольга Вербовська. Отець Роман освятив приміщення. У відділенні повністю оновлені меблі: ліжка, шафки, у кожній палаті є санвузли. Тут діятиме палата інтенсивної терапії для тяжких хворих, зал відновного лікування для тих, хто видужує. За хворими діятиме цілодобове спостереження. Працюють приліжкові кнопки виклику медсестер, що відповідає стандартам Європейського союзу.

У відділені функціонуватимуть два сестринські пости. Крім того, у палаті інтенсивної терапії окремо чергуватиме сестра. Відділення розраховане на  60 пацієнтів.  В майбутньому планують докупити ще необхідне обладнання – апарат ультразвукової діагностики серця та велотреідкриття нажери.