Конференція "Основні тенденції розвитку сучасної лабораторії".. Друк
Четвер, 21 лютого 2019 15:28

За ініціативи ТОВ «Хімлаборреактиви» та фірми-виробника лабораторного обладнання  Mindray 18 лютого 2019 року в місті Києві проведено конференцію «Сьогодення та майбутнє лабораторної діагностики. Основні тенденції розвитку сучасної лабораторії».

 
СОІК провела лекцію та практичні навчання з прибирання Друк
П'ятниця, 15 лютого 2019 14:00

Днями  в хірургічному відділенні  ЦМКЛ, разом з  представником асоціації Служби організації інфекційного контролю (СОІК), проведено лекцію та практичні навчання з прибирання в медичному закладі.

 

 
Покращення доступності та зручності медичного обслуговування для інвалідів по зору Друк
Середа, 13 лютого 2019 16:42

Cьогодні,  13 лютого  в  центральній міській клінічній лікарні відбулася презентація результатів проекту «Покращення доступності та зручності медичного обслуговування для інвалідів по зору».  Кабінети підписані шрифтом Брайля, направляючі стрічки для людей з вадами зору та зручні пандуси – такі зміни відбулися у центральній міській клінічній лікарні.

 
Презентація результатів проекту Друк
Понеділок, 11 лютого 2019 10:53

В центральній міській клінічній лікарні 13 лютого 2019 року в  1000 відбудеться презентація результатів проекту «Покращення доступності та зручності медичного обслуговування для інвалідів по зору»  в контексті  Програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні». В рамках проекту  запровадження універсального дизайну, тобто рівних умов для всіх категорій пацієнтів за підтримки Програми розвитку ООН та ВООЗ.

Від Програми розвитку ООН на презентації будуть присутні :

- Маркус Бранд,  директор напрямку Демократичне врядування, Програми розвитку ООН;

- Марина Лебідь, експерт з управління знаннями щодо Універсального дизайну, Програми розвитку ООН.

На захід запрошені міський голова Руслан Марцінків, начальник управління охорони здоров’я ІФ МР Марія Бойко.

 
Підсумкова медична рада Друк
П'ятниця, 08 лютого 2019 10:31

В центральній міській клінічній лікарні 06.02.2019 р. відбулося засідання  медичної  ради за підсумками роботи закладу в 2018році.  В медичній раді взяли участь начальник управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко, заступник УОЗ Алла Вацеба, в.о. головного лікаря ЦМКЛ  Тарас Масляк, заступники головного лікаря Олег Ціхонь, Володимир Вовчук, Олександр Мудрий, завідувачі структурних підрозділів.

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»