Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Відділення було відкрите у 1999 році . З 2008 року завідуючий відділенням Вовчук Володимир Михайлович 1963р.н., лікар вищої категорії з 2000р., стаж роботи 28р.

Відділення розгорнуте на 9 ліжок. Медперсонал ВАІТ забезпечує планову та ургентну анестезіологічну допомогу всім відділенням хірургічного профілю, проводить комплекс лікувальних заходів , включаючи інтенсивну, дезінтоксикацій ну терапію та методи активної детоксикацію на реанімаційних(інтенсивних) ліжках пацієнтам, що підлягають і потребують лікування в умовах ВАІТ. Крім цього, персонал ВАІТ забезпечує консультативну допомогу та курацію хворих у новостворених ПІТ відділення екстреної невідкладної медичної допомоги та відділення судинної неврології.

Обладнання ПІТ: центральна станція спостереження НЕАСО, дихальні апарати Бриз, Моnnal, iVent.

 

Сучасне обладнання в операційній: Наркозно дихальний апарат Leon.

У складі відділення функціонує лабораторія, завданням якої є забезпечення повного та кругло добового лабораторного обстеження пацієнта. Лабораторія має матеріально-технічну базу (лаборатрне обладнання і апаратуру, сучасний газовий аналізатор тощо) та проводить у повному обсязі і на сучасному рівні мікроскопічні, бактеріологічні, біохімічні, та інші.