Медична рада міста Друк E-mail
Написав Administrator   
Четвер, 17 лютого 2011 13:50

Вчора  16.02.2011р. в лекційному залі міської клінічної лікарні №1

відбулася медична рада лікувально-профілактичних закладів міста. На ній були присутні заступник міського голови М.Верес, перший заступник начальника ГУОЗ ОДА  М. Олінійчук, голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Стефанко С.Л., голова обласної профспілки медичних працівників Н.Бирчак, професори ІФНМУ,  головні лікарі ЛПЗ, заступники головних лікарів, міські позаштатні спеціалісти, завідувачі відділень, завідувачі ФАПів.

З основною доповіддю «Про підсумки роботи закладів охорони здоров’я у 2010 році та стан здоров`я мешканців міста» виступив головний лікар центральної міської клінічної лікарні  Т. Масляк. Доповідач  наголосив на основних  досягненнях закладу, проблемних питаннях, детально охарактеризував стан здоров’я населення міста та накреслив план заходів з покращення діяльності ЛПЗ в 2011р. В 2010р.забезпечено  надання ургентної та невідкладної допомоги,  гарантування рівня медичного забезпечення вагітних і дітей, дотримання стандартів лікування, а також розвиток матеріально-технічної бази. Не допущено спалахів інфекційних хвороб, відмов у наданні допомоги,  збережено ресурсний та кадровий потенціал медичних закладів,  вкладались  значні кошти  в покращення матеріальної бази.

Із співдоповідями  про «Санітарно-епідеміологічну ситуація в місті»  виступив завідувач епідеміологічного відділу міської СЕС В.Фіглевський та з « Аналізом смертності  немовлят» - заступник головного лікаря ЦМКЛ з ОХМД Е.Гошовська.

Із своїми побажаннями та баченням співпраці з медициною міста виступив заступник міського голови М.Верес, перший заступник начальника ГУОЗ ОДА та голова обласної профспілки медичних працівників Н.Бирчак.

                                                                          Інформаційно-аналітичний відділ

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 17 лютого 2011 13:59