Підсумкова нарада МСП Друк E-mail
Написав Administrator   
Четвер, 10 лютого 2011 10:59
07.02.2011р. відбулася медична нарада МСП за підсумками діяльності закладу в 2010р.
      З доповіддю виступила заступник головного лікаря з лікувальної роботи Бабинюк Н.М. Доповідач наголосила на досягненнях установи та проблемних питаннях, накреслила план заходів з покращення діяльності в 2011р. За звітний період збережена мережа стаціонарних стоматологічних кабінетів. Кількісні показники роботи лікарів - стоматологів залишились стабільними, відповідали нормативним вимогам робочого навантаження лікарів стоматологічного профілю. В розділі планової санації ротової порожнини зменшився показник потребуючих і зріс показник санації. Належна робота надається оздоровленню пільгових категорій населення. Проводить диспансерне спостереження за пухлинними і передпухлинними захворюваннями слизової оболонки порожнини рота, пародонту. В кінці доповіді висвітлено план заходів з покращення лікувально-профілактичної роботи в 2011р.:        
  1. Максимально охопити профілактичними оглядами підлітків СПТУ і  педагогічного університету,  чорнобильців, покращити якість санації і диспансеризації.
  2.   Налагодити роботу лікарів - стоматологів по ранньому виявленню і диспансеризації хворих з пухлинними, передпухлинними станами щелепно–лицевої ділянки, сформувати диспансерні групи.
  3.   Покращити роботу хірургічного кабінету.
  4.   Підвищити % виконання фінансового плану в ортопедичному відділенні.
  5.  Ширше впроваджувати в практику новітні технології і методику лікування і профілактики стоматологічних захворювань.
  6.   Вишукати кошти на оновлення стоматологічного і медичного обладнання.
  7.  З метою покращення роботи стоматологічної служби в місті, впровадження  в практику послуг дороговартісних стоматологічних матеріалів за сучасними технологіями організувати роботу госпрозрахункового терапевтичного кабінету для реставрації твердих тканин зуба.                                                                              В обговоренні доповіді взяв участь завідувач ортопедичним відділенням.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 28 лютого 2011 12:03