Підсумкова нарада МП№2 Друк E-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 04 лютого 2011 14:33

  Вчора 03.02.11р. в міській поліклініці № 2 відбулася медична нарада, на якій розглянуто підсумки роботи  за 2010р.

Заступник головного лікаря Л.Остапишин у доповіді детально охарактеризувала стан здоров`я прикріплених контингентів населення та обсяги медичної допомоги виконані підрозділами поліклініки.

       Заступник головного лікаря М.Вересова доповіла про стан експертизи тимчасової і стійкої втрати працездатності.  У рішенні наради відмічено позитивні тенденції в роботі МП № 2   зокрема, збільшення кількості інструментальних та лабораторних досліджень на 16%, зниження рівня захворюваності на туберкульоз та інсульт головного мозку, відповідно на 31% та 12%. 

             Нарада відбулася за участі заступника головного лікаря ЦМКЛ В.Вовчука, який у своєму виступі окреслив основні  завдання діяльності колективу поліклініки у 2011р. Серед завдань пріоритетними  визнано збільшення обсягів функціональних та рентгенологічних  досліджень, кількості амбулаторних операцій, покращення діагностики візуальних форм раку, робота із жителями, які безпідставно і часто викликають швидку допомогу, нарощування обсягів позабюджетних коштів.                  

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 лютого 2011 14:40