медична допомога постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС Друк E-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 13 грудня 2010 13:10

        На початок 2010 року на диспансерному обліку в м. Івано-Франківську знаходилось

862 особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. Протягом поточного періоду засобами і силами лікувально-профілактичних закладів міста в повному об’ємі проведені комплексні профілактичні медичні огляди та здійснені відповідні лікувально-оздоровчі заходи, щодо виявлених хворих серед даної категорії населення.

    Протягом 2010 року з обліку було знято 57 осіб, з них 10 померло, 47 осіб вибуло.

Всі 10 померлих належали до категорії ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Серед причин смертності лідирують захворювання серцево-судинної системи та новоутвори.

    Основною проблемою надання медичної допомоги особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, є високий рівень міграції населення, 47 осіб за поточний період, що ускладнює якість динамічного спостереження за даним контингентом. Міграція в основному відбувається за рахунок досягнення повноліття серед дітей 4 категорії, які переходять з обслуговування МДП на облік поліклінік  № 1, 2, 3 та 4 і  тільки поодинокі особи мігрують в інші регіони. Іншою перманентною проблемою є недостатня кількість коштів для виписки пільгових рецептів, тому страждає якість надання медикаментозної допомоги та подовжуються періоди реабілітації.

Останнє оновлення на Понеділок, 13 грудня 2010 13:29