Звіт Друк E-mail
Написав Administrator   
Середа, 31 січня 2018 17:09

Звіт

про відрядження групи лікарів ЦМКЛ до  Повітової ургентної лікарні ім. К.Опріш м. Бая-Маре  для участі у міжнародній конференції ” Сучасна ургентна медицина”.

 

  1. На конференції (25.01.2018р.) делегація взяла участь у показових навчаннях медичної служби рятувальних загонів Міністерства надзвичайних ситуацій Румунії в м.Данешті .
  2. Під час другого пленарного засідання (26.01.2018р.) членами делегації зроблено три доповіді  про досвід ЦМКЛ в організації надання допомоги хворим при гострому інфаркті міокарду та респіраторному дистрес синдромі.
  3. Під час конференції проведено робочу зустріч з  Міністром охорони здоров`я  Румунії Соріною Пінтя  керівником   Повітової ургентної лікарні ім. К.Опріш Васіле Поп на якій підписано Договір про співпрацю між ЦМКЛ та ПУЛ ім. К.Опріш на 2018р. і  погоджено план – заходів з виконання даного договору.
  4. В ході конференції поведено 3-х сторонню  зустріч з керівниками муніципальної лікарні м. Сігет (Румунія), лікарні ургентної допомоги м. Кишинів (Молдавія ) а якій досягнуто домовленості співпрацю за напрямками реабілітація, екстрена допомога і написання спільних проектів в рамках транскордонної співпраці з країнами Євросоюзу.