Тренінг-семінар в МП №5 Друк
Четвер, 01 червня 2017 07:29

1 червня о 13.00 в актовому залі міської поліклініки №5 (Привокзальна, 17) відбудеться тренінг-семінар для медичного персоналу на тему «Деменція. Вибрані питання профілактики, діагностики, лікування та паліативної допомоги».

Метою даного заходу є організація якісної допомоги пацієнтам з деменцією на амбулаторно-поліклінічному етапі, полегшення діагностики деменції лікарями-терапевтами за допомогою доступних в поліклініці засобів. А також допомога тим особам, які спільно проживають і доглядають за людиною, яка страждає на деменцію. Запрошуємо відвідати захід.

Для довідки:

Деменція – це, зазвичай, хронічний прогресуючий синдром, при якому відбувається зниження когнітивних функцій (тобто здатності мислити) в більшій мірі, ніж це відбувається при нормальному старінні. Відбувається погіршення пам’яті, мислення, розуміння, мови, здатності орієнтуватися, виконувати щоденні дії, рахувати, пізнавати. Змінюється, відповідно, і поведінка хворого.

Деменція – одна з основних причин інвалідності та залежності серед літніх людей в усьому світі. Деменція має значний фізичний, психологічний, соціальний та економічний вплив не лише на пацієнтів, а й на їх сім’ї. Часто відчувається недостатня поінформованість про деменцію серед населення і недостатнє розуміння цього стану. Це призводить до стигматизації і виникнення перешкод для діагностики і надання медичної допомоги.

Люди з деменцією часто бувають позбавлені основних прав та свобод, які доступні іншим. Для забезпечення високоякісного обслуговування людей з деменцією і тих, хто здійснює догляд за ними, необхідне належне медичне та нормативно-правове забезпечення, засноване на визнаних на міжнародному рівні стандартах в галузі прав людини.

При виявленні симптомів деменції необхідно звернутися до лікаря. Бажано виявити недугу на ранніх стадіях її розвитку. Так хвороба легше піддається контролю, а пацієнт довше зможе підтримувати активну фізичну та розумову діяльність.