Правила безпеки в спеку! Друк
П'ятниця, 04 серпня 2017 10:02

 
Співпраця з румунськими лікарями Друк
Четвер, 03 серпня 2017 07:20

На сьогоднішній день медицина в Румуніїї, як і в Україні зазнає значного недофінансування. В таких умовах приходиться знаходити різні шляхи для розвитку галузі та покращення якості надання медичної допомоги. Так співпраця лікарів ЦМКЛ з румунськими лікарями з муніципальної клініки у місті Сігет дасть можливість обом медзакладам взяти участь у європейській програмі, метою якої є закупівля медичного обладнання для клінік. В умовах співробітництва вже сформовано списки найнеобхіднішого обладнання. Основний акцент поставлено на закупівлю апаратури необхідної для надання екстренної та реанімаційної допомоги.

За словами головного лікаря ЦМКЛ Тараса Масляка, програма розрахована на три роки і щороку проводитиметься закупка частини обладнання.

Більше про це дивіться в сюжеті "Каналу 402".

Або за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=kdtzP-yKc1E

 
В Україні впровадили комісійне конфіденційне дослідження випадків материнської смерті Друк
Середа, 02 серпня 2017 08:08

В Україні почала працювати комісія з проведення конфіденційного дослідження випадків материнської смерті. Конфіденційне дослідження – це спеціальна форма перинатального аналізу, коли експерти досліджують кожен випадок смерті з дотриманням анонімності.

 
"Обережно пієлонефрит" Друк
Середа, 26 липня 2017 08:01

Результат пошуку зображень за запитом

Саме з такою назвою нещодавно вийшов сюжет програми "Рецепти здоров'я" з Ларисою Фреїшин. Гостем програми став Степан Романський, завідувач Центру нефрології і діалізу ЦМКЛ,

 
Конференція медичних сестер Друк
П'ятниця, 23 червня 2017 14:03